22 Инчи Сопствен рачно изработени Tomahawk Викинг Hi-Јаглерод Двојна Остро Hatchet Секира, Кожа Завиткани Пепел Дрво Справи | се Роденден, Божиќ & Годишнината Подарок со Слоб?

22 Инчи Сопствен рачно изработени Tomahawk Викинг Hi-Јаглерод Двојна Остро Hatchet Секира, Кожа Завиткани Пепел

DEN 542.40

Достапност

Сопствен рачно изработени Солидна Hatchet Нож|, Tomahawk Викинг Секира, Пепел Дрво се Справи со Фалсификувани Метал, Основна Алатка за Опстанок, Војна, Лов, Кампување, фрлање, Тактички Ситуација, Sharped Остро Нож и Најдобро за Божиќ, Свадба, Роденден, Годишнина & Сезонски Функции Подарок.Онлајн Шопинг.Дома Подобрувања.Занаетот.Bushcraft.Авантура.Лов & Кампување.Декоративни Уметности.DIY.Отворено Живот.Сопствен рачно изработени Солидна Hatchet Нож|, Tomahawk Викинг Секира, Пепел Дрво се Справи со Фалсификувани Метал, Основна Алатка за Опстанок, Војна, Лов, Кампување, фрлање, Тактички Ситуација, Sharped Остро Нож и Најдобро за Божиќ, Свадба, Роденден, Годишнина & Сезонски Функции Подарок 22 Инчи Сопствен рачно изработени Tomahawk Викинг Hi-Јаглерод Двојна Остро Hatchet Секира, Кожа Завиткани Пепел Дрво се Справи со Роденден, Божиќ & Годишнината Подарок со Слободни Кожа Покрие Пепел Дрво Секира Вкупна Должина : 22 Секира, Двојно Остро Нож Должина : 8 Секира се Справи со Должина : 22 Сечење на Површината : 8 Сечилото Материјал : 5160 Рачка Материјал : Пепел Дрво се Справи со Кожа Завиткани Цврстина : 58-60 Кожа Лист : Yes.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа