Јапонски Керамички Чаши Ориз во собата, Супа Чаши за Ориз во Супа, Салата Ужинка

Јапонски Керамички Чаши Ориз во собата, Супа Чаши за Ориз во Супа, Салата Ужинка

DEN 479.76

Достапност

Јапонски ориз чаши димензии : должина : 4.5 инчен, Високи : 2.3 инч.овие чинии во оваа група имаат различни модели, тоа е само забавно да се неспоредлив-но-комплементарни dinnerware парчиња на масата. 4 парчиња азија ориз чаши.Рака-насликани уникатен модел - секој сад е беспрекорно подготвени од страна на нашите занаетчии.Направена со најдобра технологија, изгледот не е да се држи до еден модел, високо-одделение.Сите четири се интересни и уникатни, но тие се држат заедно.Погоден за десерти, супи, тестенини, тестенини, салата чорби, ориз, чинии, овошни салати и житарици.Микробранова, фрижидер, машина за миење на садови и фурна безбедно.Тие можат да го пренесат нивното гостопримство на гости во ваше име.Донесување на живот и стил во вашата кујна, исто така, е голем дар за семејството и пријателите!.Боја : HF.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа