Cerficer Јапонски Ориз Чаши сет, Керамички Чаши Ориз сет од 4 за Ориз Супа Овес

Cerficer Јапонски Ориз Чаши сет, Керамички Чаши Ориз сет од 4 за Ориз Супа Овес

DEN 422.16

Достапност

Јапонски ориз сад, со Дијаметар од 4.5 инчи , 2.3 инчи висок капацитет за 10.5 оз, 4 пакети.Овие азија ориз чаши погодна за семејни оброци, порција ориз, тестенини и супа.ach парче од керамика беше направена од страна на квалификувани занаетчии на температура од околу 1.300 целзиусови степени.Безбедни и безопасни материи (олово, кадмиум, никел).Микробранова безбедно, замрзнувач и машина за миење на садови.Бесплатни замена за скршени цел.Брзо responsed по-продажбата на услугата.Се споредуваат со слични предмети.Боја : NL.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа