Јапонски Стил 4.5 Инчен Ориз Чаши Сет од 4, Креативни Керамички Дома Ориз, Салата Сад Глупак Боул, Супа Сад

Јапонски Стил 4.5 Инчен Ориз Чаши Сет од 4, Креативни Керамички Дома Ориз, Салата Сад Глупак Боул, Супа Сад

DEN 791.52

Достапност

????Дијаметар 4.5 инчен , 2.3 инчи висок, околу 11.3 унци, 4 пакети. ????Овие чинии зрачи со едноставна, тивка атмосфера со ориз и ореви, тестенини, супи, погодни за семејства, тестенини, ресторани, итн. ????Микробранова безбедно, замрзнувач и машина за миење на садови. ????Секое парче на грнчарството е внимателно направена од страна на квалификувани занаетчии на температура од 1300 °C. Безбедни и не се опасни материи (олово, кадмиум, никел). ????Микробранова безбедно, замрзнувач и машина за миење на садови.Бесплатни замена за скршени цел.Брзо responsed по-продажбата на услугата. ????Бојата е поделена на четири различни боја глазура глазура црна мат мат глазура, кафена и црна спреј глазура шема зрачи со едноставност, смиреност, и повеќе од три-димензионални.Сад со дијаметар од 4.5 инчи, на висина 2.3 инчи, капацитет 11.3 оз, сет од 4 чаши.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа