Akusety 100 Листови Сјајот Оригами Хартија, Боја на Оригами Светкавиот Хартија Премиум Занает Оригами за DIY Перфоратор Подарок Кутија Завиткување Роденден Оркестарот Б

Akusety 100 Листови Сјајот Оригами Хартија, Боја на Оригами Светкавиот Хартија Премиум Занает Оригами за DIY

DEN 1459.20

Достапност

Пакет количина : 100 листови од 15cm сјајна хартија, вклучува 10 од бои, кои можат да се задоволат различните потреби за организација на вашиот рачно изработени.Карактеристики : флексибилен сјајот оригами хартија, кој може да биде укината постојано.тие се тенки, не многу дебели хартија.Совршена големина : Оригами Хартија се совршено плоштадот со големина на 6in x 6in, најпопуларните големина на оригами.Деца сјајот виткање хартија прави занаети повеќе блескави и убава.Интересно : сјајна виножито оригами хартија е навистина погодна за деца рака-на одлуки, занаетите настава, забава или дома декорирање, DIY подароци одлуки и повеќе.Декоративна хартија : Хартија за виткање дела не само што имаат декоративен ефект, но, исто така, имаат добра практична вредност, кои во голема мера може да се збогати народи живот.Хартија за виткање е еден вид на прирачник игра која нуди забава, која може да се подобри рацете на способност, развој интелигенција и да се подобри народи иновативни размислување способност.Хартија за виткање дела не само што имаат декоративен ефект, но, исто така, имаат добра практична вредност, кои во голема мера може да се збогати народи живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа