Премиум Оригами Хартија за Деца & возрасните 6x6 инчен Двојно Двострано 100 Листови, 12 Различни Дизајни на Прекрасни Галакси Вселената, Лесно Виткање за Бележник Харт?

Премиум Оригами Хартија за Деца & возрасните 6x6 инчен Двојно Двострано 100 Листови, 12 Различни Дизајни на

DEN 1929.60

Достапност

ЛЕСНО ВИТКАЊЕ : Укината трудови во форма сакате, погоден за занаети и уметнички проекти.ДВОСТРАНО ШЕМА : 12 стил галакси оригами Хартија со убава галакси и простор шема.Тоа е еден-на-еден вид на образование алатка да им помогне на децата да останат фокусирани, да се подобри нивната фината моторика вештини и рака-око координација способности.Тоа е еден-на-еден вид на образование алатка да им помогне на децата да останат фокусирани, да се подобри нивната фината моторика вештини и рака-око координација способности.РАЗВИВААТ УМЕТНИЧКИ ВЕШТИНИ : оригами хартија е наменета за двете деца и возрасни да се развие уметнички вештини.ГОЛЕМИНА : 6 x 6 инчи / 15 х 15 см, совршен за правење на традиционалниот оригами форми. 100 Листови Галакси Простор Оригами Хартија за Деца и возрасни Шема : 12 Стилови Галакси и Простор Големина : 6*6 инчи / 15*15cm Труд : 80 GSM Quanity : 100 Листови Карактеристики - Премиум материјалот трудови, без мирис и издржлив, безбеден за здравјето и лесно да се свитка, без неочекувани rip или браздата на рабовите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа