Утешителот Прекривки Вметнете Дома Ватенка Свети Патрик Ден Зелена Бивол Plaid Среќа Shamrock Камион Coverlet Bedspread за Спалната соба Гостинската Соба Детска Соба| Лесни, Дише

Утешителот Прекривки Вметнете Дома Ватенка Свети Патрик Ден Зелена Бивол Plaid Среќа Shamrock Камион Coverlet

DEN 1504.08

Достапност

УТЕШИТЕЛОТ ПРЕКРИВКИ : На Прекумерно од ватенка е 64 инчи x 88 инчи, може да се користи директно или да се става на ватенка, со најмногу удобно ноќно спиење.Сонцето или собори сушење доколку е потребно.Убава и модерен ватенка, со што ќе среќен расположение.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа