KLEVIRO Мека Shackle Обновување Јаже со Заштитен Ракав - 7/16 Инчен X 20 Инчи Обновување на Рака Shackle (38,000 lbs Кршење на Сила) – Флексибилни Јаже Окови за SUV АТВ Камион Off Road (2 Парч?

KLEVIRO Мека Shackle Обновување Јаже со Заштитен Ракав - 7/16 Инчен X 20 Инчи Обновување на Рака Shackle (38,000

DEN 575.76

Достапност

Повеќекратна Употреба : Нежно јаже оковите се идеални да се користи со забавува рака и окови, и off-road за обновување на возила како и atv настана, приколки, спортски автомобили и камиони.Овие мека clevises се лесни, па лесно може да се носи на грб.Дополнителни Карактеристики : Нашите најнови сина оковите се издржлив, лесен за употреба, и ќе трае минимум простор во вашиот итни комплет кутија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа