BOSAIYA pj 200pcs Мали Мали Мини Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој Злато Clasps Куки DIY Накит Одлуки Додатоци Материјали tl801 (Боја : KC Злато, Големина :

BOSAIYA pj 200pcs Мали Мали Мини Око Иглички Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка Навој Злато Clasps

DEN 352.56

Достапност

Материјал : Метал.Количина : 200pcs/многу.Големина : 4*8мм/4.5*10мм/5*10мм/5.5*12mm/6*13mm.Широка примена : погоден за DIY накит заложби.Споделување со други : овие накит наоди приврзоци се погодни за DIY видови на jewelries, или да направите персонализирана jewelries или подароци за себе, пријателите и семејството, или само да се сподели со некој кој сакам да го направите занаети, овие ќе донесе насмевки и радост за нив и себе.Идеална и практична изработка на накит додатоци ви помогнат да се заврши различни видови на накит making Material : Metal Color : злато, КС злато, сребро, платина, древните бронзени, антички red Features : Нараквица Ѓердан Накит Одлуки Accessories Quantity : 200pcs/многу.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа