MUZATA 165FT 1/16 Црна Винил Обложени Нерѓосувачки Кабел String Светлина Виси Комплет Надворешна Затворен Свет Суспензија за Светилка Виси Фото Clothesline 400lbs Кршење Сила WR10

MUZATA 165FT 1/16 Црна Винил Обложени Нерѓосувачки Кабел String Светлина Виси Комплет Надворешна Затворен Свет

DEN 455.76

Достапност

Персоналните Дизајн - Muzata е професионални производителот специјализирана за дома декорирање, како што се кабел оградата системи, предводена канал системи, светлина виси системи, и така натаму.Ве молиме да го достигне нас, ако ти треба било каква помош од Muzata.Тоа е многу безбеден и здрав.Низа, светлата можат да бидат применети во прославувањето на свадба, годишнина, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, и други значајни фестивали.Вие не мора да се грижите дека ќе биде разнесена или скршен дури во обилните дождови или силен ветер.Лесно се Инсталира - додатоци на виси комплет за string светла се компактно и лесно да се инсталира.Значи, ова флексибилни Челичното Јаже е многу безбедна и издржливи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа