22 Инчен Отворен Оган јами Преносни Оган Јама Отворен Оган Јами Дрво за Горење Патио Оган Јама со Количка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Firepit Табела за надвор, Bonfire Ј

22 Инчен Отворен Оган јами Преносни Оган Јама Отворен Оган Јами Дрво за Горење Патио Оган Јама со Количка 304

DEN 623.76

Достапност

Ние се нудат од 30 дена нема причина да се вратат или размена, ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе го реши проблемот совршено. пакување големина на овој камперски оган решетката е 4"L x4"W x 12.Тоа е најдобар избор за надворешна дрво за горење, како што се кампување, на отворено пикник, плажа, градината, пешачење, скара, риболов, качување, итн.Мрежа површината на bonfire решетката се силни и отпорни на топлина, може да се користи повеќе пати без да се грижиш за burnout или оштетување. 【ГАРАНЦИЈА】- Ви се случува да се сакаат на квалитетот на вашиот нови преносни оган јама, која е причината зошто ние нудиме 100% Задоволството на Клиентите Гаранција.Имаат среќен отворено празник!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа