БАРТОН Свирка Аикидо Торба

БАРТОН Свирка Аикидо Торба

DEN 2998.80

Достапност

600 D полиестер конструкција со TPE поддршка.Целосно поместена одбор заштита.Надворешни zippered додаток џеб.Cush отстранлив рамо, рака.Lockable патент повлекува одговара TSA-одобрени се заклучува.Издржливи 600 D полиестер конструкција со TPE поддршка.Главната преграда со лесно full-zip пристап.Надворешни zippered додаток џеб за дополнителна меморија.Поместена рамо, рака е отстранлив за полесно носење.Со Бартон Свирка Торба, верувајќи авиокомпании со вашите скапоцени аикидо само што влегов малку полесно.Ова целосно поместена одбор торба има lockable патент повлекува дека се компатибилни со TSA-одобрени се заклучува.Тоа е дизајнирана за да се справи со повеќе одбори и има zippered додаток џеб за алатки, хардвер, влажна ракавици, и други предмети што не сакате да го додадете вашиот носат на.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа