FINIS Овошје Кошница Миризливи Дете Пливаат Очила

FINIS Овошје Кошница Миризливи Дете Пливаат Очила

DEN 359.76

Достапност

ОВОШЕН МИРИС : Очила дојде во голем број на светли бои и мириси кои децата ќе го сакам.ИДЕАЛЕН ДЕТЕ ОЧИЛА : Наменета за младите пливачи век 3-8. ЕКСТРЕМНИ УДОБНОСТ : Меки силиконски око дихтунзи обезбеди вдп одговара за чувствителни лица; Едно парче рамка за дополнителна издржливост и удобност.БЕЗБЕДЕН И ЗАШТИТЕН : Анти-fogging, UV заштита, и латекс-слободни.ЛЕСНО КОРЕКЦИЈА : Назад клип прави рака едноставно да се олабават или да се стегне.Овошје Кошница Очила од FINIS се дизајнирани со деца во умот.Достапни во четири различни бои и мириси, латекс-бесплатно Овошје Кошница Очила се едноставни да се прилагоди и идеално за помладите пливачи на возраст од 3 до 8. Мекото заптивка и двоен силикони рака се удобно на детето е лице, транзицијата во водата полесно.Мека рамка обезбедува вдп одговара за чувствителни лица и очи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа