Под Оклоп Ua Непобитен Овална Очила За Сонце

Под Оклоп Ua Непобитен Овална Очила За Сонце

DEN 1622.64

Достапност

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 61 милиметри.Леќа висина : 41 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 130 милиметри.TR90 рамка значи дека своите трајни, флексибилни, земјата влијание, отпорни, и противалергиски.Спортски, лесни заврши дизајн нуди максимална покриеност.Гума не се лизга носот влошки за врвен комфор.Инјектира пред кликнете на логото да видите бренд продавница за да пребарувате повеќе стилови.Eyewear направени од страна на Под Оклоп значи ќе се добива висок квалитет на парче.Оваа овална стил рамка е да се насочат кон унисекс на потрошувачите.Оваа рамка е направен од пластика и леќата е на високо квалитетни пластични.За да се обезбеди совршено се вклопуваат, големината.на овој eyewear е : 61mm, 15mm, 130mm за леќа, мост, и храмот големина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Michael Kors MK2140 Manhasset
  • Новак

Michael Kors MK2140 Manhasset

DEN 3552.00

Произведено во САД или Увезуваат.Ацетат леќа.АнтиРефлективен Слој на кожата.Купи со доверба!Овластен П