AAProTools Стоматолошки Челик Образ Ремените Усна Јазик Устата Настроената Retractors Црна Обложени 11.5 CM Нови

AAProTools Стоматолошки Челик Образ Ремените Усна Јазик Устата Настроената Retractors Црна Обложени 11.5 CM

DEN 1982.40

Достапност

AAPro Tools Стоматолошки Челик Образ Ремените Усна Јазик Устата Настроената Retractors Црна Обложени 11.5 CM Нови.Изградена од нерѓосувачки челик.Големина : Прибл 114.3 * 50 * 40мм.Интраорална Образ Усна Ремените Поотворени.Двојно Заврши, Еден Крај Е Возрасен Одговара И На Други Е Дете Одговара.AAPro Tools Стоматолошки Челик Образ Ремените Усна Јазик Устата Настроената Retractors Црна Обложени 11.5 CM Нови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа