Женска Сјајна Танц Шорцеви Светкавиот Крстот V-Пред Висока Половината Јога Салата Ритла Партија Жешки Кратки Панталони Boyshort со Џебови

Женска Сјајна Танц Шорцеви Светкавиот Крстот V-Пред Висока Половината Јога Салата Ритла Партија Жешки Кратки

DEN 356.40

Достапност

Големина на Табела : големината е на рачно мерење, ве молиме оставете мала 1-3cm разлика и се однесуваат на детали за да го изберете соодветна големина.Еластична затворање.5" / 62cm; Хип : 38.Со две џебови на нозе за чување на вашите лични предмети.0" / 33cm; Ознака Бр.XL : Половината : 27.0" / 66cm; Хип : 39.Совршено да се совпаѓаат со сечење на врвот, camisole, стилски со високи потпетици и секојдневен чевли. ❤❤ Сјајна Активни Шорцеви за Жени : Жените Дами Тинејџер Девојки Метален Сјајна Висока Waisted Запалено Плен Танц Шорцеви Boyshorts Висок Пораст на Фестивалите Позитивни Bottoms Течни Влажни Изгледа Biker Шорцеви Жешка Панталони Танц Bottoms фаза dancewear costuming тренингот шорцеви.Ознака Бр.5" / 108cm; Должина : 14.XXL : Половината : 29.0" / 36cm; Пријателски Совети : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. ❤❤ Дизајн : Жените Фестивал Висока Waisted Танц Краток Запалено Bottoms, Црисс крстот V-пред се , висок половината дизајн ,стомакот контрола, совршено се покаже вашиот криви, се насочат на вашиот облик и го скриете вашиот стомак.0" / 35cm; Ознака Бр.Без стимулација за вашата кожа и животна средина пријателски, ви дава подобро носи искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа