TeeStars - Љубов Слоновите Биде Убаво да се Слоновите Деца Детска Маица

TeeStars - Љубов Слоновите Биде Убаво да се Слоновите Деца Детска Маица

DEN 191.76

Достапност

100% Памук.Собори сува.Еден удобен, мека деца т-маица за малите.Ве молиме имајте предвид дека големини 2t, 3t, 4t се кандидира мали.Квалитет графички облека.Машина мие - миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Висат сушење се препорачува.Не пегла на графички себе за да се обезбеди траен печати. 100% чешлани памук класичен екипажот деколте кратко sleeve tshirt, за големината однесуваат на големината на табелата на левата страна. 100% чешлани ringspun памук парична казна џерси, Пепел е 99/1 чешлани ringspun памук/полиестер, Хедер е 90/10 чешлани ringspun памук/полиестер, CVC бои се 60/40 чешлани ringspun памук/полиестер, Пепел и Бела се пораби со 100% памук конец, Topstitched ребрести јака, Рамо-до-рамо авто-ткаенина назад вратот лента, Двојно игла ракави и на дното полите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа