MKOJU Прилагодливи Возен Облека Закачалка Грб Рек Кат Закачалка за Складирање Гардероба на Облека Сушење Полици со Чевли Багажник

MKOJU Прилагодливи Возен Облека Закачалка Грб Рек Кат Закачалка за Складирање Гардероба на Облека Сушење Полици

DEN 13955.52

Достапност

Изработени од еколошки PP материјал, тоа е добра флексибилност и без деформација по истиснување;.Нашите едноставни и практични закачалки се идеална помошник за да ги организирате вашите алишта.Оваа единствена пол вертикална водат стојат закачалката е направен од високо-квалитет прав-обложени челик и пластика.Може да обезбеди подобро капацитет на носивост и подолг живот.Вертикална водат дизајн им овозможува на децата да се откажам облека лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа