Облека Steamer со Штанд, Моќен & Мулти-Функционална Облека Пеглање Машина за Дома и Облека Продавница - Вклучува Облека Закачалка и Ткаенина Четка 110V НАС(Виолетова)

Облека Steamer со Штанд, Моќен & Мулти-Функционална Облека Пеглање Машина за Дома и Облека Продавница - Вклучува

DEN 2250.24

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Работи одлично:Супериорен пареа излез отстранува брчки и освежува сите ваши ткаенини, вклучувајќи облека, delicates, постелнината, завесите, тапациран мебел и повеќе.Практично во употреба:Облека закачалка со клипови, сигурно има облека во место додека парење; Вклучува облека закачалка и ткаенина четка прилози за полесно и поефикасно испаруваат искуство.Работи ефикасно:8 големи понесе пареа дупка, да обезбеди изобилство на пареа, одржување на вашиот облека брзо, зачувај вашето време.Флексибилни кабина:Доаѓа со 11 тезги, се применуваат различни алишта пеглање, практичен и удобен во употреба.Околу резервоарот за вода:Големи литри вода резервоарот е remov можност за практично, хаос-слободен refills.Опис : AYMARIO модерниот живот облека steamer обезбеди силна моќ и флексибилен сет на вашата дневна облека за одржување на проектот.Практичен и безбедно во употреба, висока вредност перформанси, убава работа помошник.Спецификација : Condiiton : 100% Сосема Нова Боја : Виолетови / Црвени Материјал : ABS + Метал цевка Напон : 110 V Капацитет : 1.7 L Моќ : 1700 W Приклучок : НИ Големина : Големина : (L) x (W) x (H) 25 x 20 x 19.5 cm / 9.84" 7.87 х" х 7.67" (appr.) Пакет се Вклучени : 1 x Облека Steamer Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.


Параметрите на стоката

Condiiton:
100% Brand New
Color:
Purple / Red
Material:
ABS + Metal tube
Voltage:
110V
Capacity:
1.7L
Power:
1700W Plug
Package Included:
1 x Garment Steamer :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Подобро ви се допаѓа

J-1 Jiffy Шапка Steamer, 120 Volt
  • Новак

J-1 Jiffy Шапка Steamer, 120 Volt

DEN 3480.00

Направени во САД уште Од 1940 година 3Годишно Ограничена Гаранција.Произведува пареа во 1 минута 1300 вати н�