Сан Диего Државниот Мали (1/2 Инчи) Пост Обетки (Фунта Sliver)

Сан Диего Државниот Мали (1/2 Инчи) Пост Обетки (Фунта Sliver)

DEN 1400.88

Достапност

Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Метал : 925 Sterling Silver (со Родиум Позлата).Накит Кутија.Димензии : Ширина : 18.00 мм Должина : 12.00 mm.На alluring Logo Art Sterling Silver Сан Диего Државниот Универзитет Мал Пост Обетки, направена во 925 Фунта Сребро .Овој дизајн мерки 18.00 mm широк, 12.00 мм долго.ПОДАРОК КАРТА ОПЦИЈА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА ТОЧКА!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа