Wiha 26550 Прецизност Орев Возачот, Метрички, 5.0 x 60mm

Wiha 26550 Прецизност Орев Возачот, Метрички, 5.0 x 60mm

DEN 1154.40

Достапност

Wiha 26550 прецизност метрички орев возачот, 5.00 x 60mm.Сечилото висока легура хром-vanadium-молибден челик, прекалени, хром-позлатен.Ротирачка капа за прецизно вртење и контрола со fingertip.Притисне на заострените рачка овозможува брза ротација.Совет прецизност земјата за точно одговара.Кога станува збор за работа на мали компоненти и модерната електроника, со користење на најдобрите прецизност шрафцигер е од суштинско значење—Wiha Прецизност Screwdrivers се незаменлива.Искуство tightest фитинг прецизност-машински возачот совети од компанијата која ја постави стандард на прецизност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа