OdontoMed2011 Везови Ножици Занает Кели Свиткана Сечилото Алатка за Сечење ODM

OdontoMed2011 Везови Ножици Занает Кели Свиткана Сечилото Алатка за Сечење ODM

DEN 406.80

Достапност

Вез Ножици Занает Кели Свиткана Сечилото Алатка за Сечење ,во 4.5.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Вез Ножици Занает Кели Свиткана Сечилото Алатка за Сечење во 4.5.Odonto Med2011 Инструменти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа