OLAY Возраст пркосејќи им Анти-Навремено Обновување Ноќен Крем

OLAY Возраст пркосејќи им Анти-Навремено Обновување Ноќен Крем

DEN 388.80

Достапност

Формулиран со Витамини Д, Б3 & Б5 да се изедначи на кожата текстура.Лесни, масло бесплатни формула нема да ги заглави порите.Опис на производот Хидрат кожата видливо да го мазни и фини линии и брчки во само седум ноќи со Olay Возраст пркосејќи им Анти-Навремено Ноќен Крем.Тоа е формулиран со Витамини Д, Б3 и Б5 да ја испорача негување хидратација која работи додека спиеш.Оваа брзо се апсорбира и масло-слободна ноќ крем ја подобрува текстурата на кожата без затнување на порите, откривајќи повеќе младешки изглед тен секое утро.Бренд Приказна Страна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа