Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

Нога, Рака и Ноктите Производи за Нега; Помине Подобрување Алатки; Помине и ноктот Форцепс; Помине Clippers

DEN 2016.00

Достапност

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од високо-квалитет и многу издржливи метална да се осигура дека тоа може да го издржи тестот на времето, елегантен, добар изглед и остри, и нема да рѓа или да се прекине.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Manicare Помине Clipper
  • Новак

Manicare Помине Clipper

DEN 275.04

Мали.Голема Вредност.На LTBD спектар на производи се избор одберете спектар на производи кои се МАЛКУ НЕШ