ForPro Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers, Тешки Рамен Работ на Ноктите Машина со Вграден Нокти Датотека, 12-Count

ForPro Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers, Тешки Рамен Работ на Ноктите Машина со Вграден Нокти Датотека, 12-Count

DEN 170.40

Достапност

Нерѓосувачки Челик Ноктот Clipper : For Pro Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers се направени од високо-квалитет, од нерѓосувачки челик совршен за autoclaves и нема да рѓа.Издржливи Ноктот Clipper : Овие трајни ноктот clippers се долготрајни и се наменети за средување на кутикулите и hangnails.Двојно Заврши : Ова ноктот clipper е двојно-заврши алатка направена со супер остри ножеви, овозможувајќи најдобра изведба за вашите додатоци за педикир.Станот Работ Ноктот Clipper : станот работ ноктот clipper има вграден-во нокти датотека.Тоа е дополнителна сила за да се справи дури и најтешките ноктите.Количина : Овие тешки-должност помине секачи доаѓаат во пакет од 12. For Pro Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers се направени од високо-квалитет, од нерѓосувачки челик совршен за autoclaves и нема да рѓа.Овие трајни ноктот clippers се долготрајни и се наменети за средување на кутикулите и hangnails.Оваа ноктот clipper е двојно-заврши алатка направена со супер остри ножеви, овозможувајќи најдобра изведба за вашите додатоци за педикир.Станот работ ноктот clipper има вграден-во нокти датотека.Тоа е дополнителна сила за да се справи дури и најтешките ноктите.Овие тешки-должност помине секачи доаѓаат во пакет од 12. For Pro Професионални Колекција се карактеризира со највисок квалитет, најдобра вредност, и најголемиот избор за професионалци и потрошувачите.Сите производи вклучуваат 100% безусловна гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа