Обука Удар Чевли,Боречки Вештини Taekwondo Спорт Бокс Карате, Кунг фу Taichi Лесни Чевли за Возрасни и Деца,

Обука Удар Чевли,Боречки Вештини Taekwondo Спорт Бокс Карате, Кунг фу Taichi Лесни Чевли за Возрасни и Деца,

DEN 640.56

Достапност

Спецификации : Чевли Материјал : СТП Единствена Материјал : TPR Гума Пакување Листа : 1 x Пар на Taekwondo Чевли.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Иновативни чевли со високи материјал, да го игра својот функционални улоги, да се обезбеди удобно движење.Лесен и дише, специјално дизајнирани за Taekwondo, Бокс, Кунг Фу и Tai Chi. 20 ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР : Едноставен и класичен дизајн со добар квалитет, и ние имаме 20 големини за вашиот избор, погодна за возрасни и деца, мажи и жени,ти си достоен за тоа.Постојат 20 големини за изборот, погодна за возрасни и деца, мажи и жени.ШИРОКА ПРИМЕНА : : Taekwondo чевли кои се лесни и , се игра на нејзините функционални улоги добро, и да се обезбеди удобно движење, особено дизајн за Taekwondo, Бокс, Кунг Фу и Tai Chi.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Иновативни чевли со високи материјал, да го игра својот функционални улоги, да се обезбеди удобно движење.НАМЕРА : Овој пар на taekwondo чевли се посебно дизајнирани за да се обучуваат muay, тајландски, кик-бокс, удирање торба и спаринг, кои можат да го подобрат нејзиниот или неговиот сензибилитет, реакција капацитет, здрав развој на умот и на телото и на уставот.Овој производ усвојува TPR гумен ѓон, се згусне и не се лизга, добра еластичност и мекост, да ви даде удобно носење искуство.Погоден за боречки вештини чевли, taekwondo чевли, обука чевли и карате чевли.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Иновативни чевли со високи материјал, да го игра својот функционални улоги, да се обезбеди удобно движење.Карактеристики : Иновативни чевли со високи дише материјал, да го игра својот функционални улоги, да се обезбеди удобно движење.(Забелешка : ве Молиме внимателно да се избере големината,референца сликата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа