Foot SPA Масажа Стап, Акупресурата Нога Масажа се Држиме за Циркулација на Зголемување Длабоко Ткиво Релаксација за Дома

Foot SPA Масажа Стап, Акупресурата Нога Масажа се Држиме за Циркулација на Зголемување Длабоко Ткиво Релаксација

DEN 1557.60

Достапност

Им помогне на тело, ослободување на токсините, да ги отстраните енергија блокади, зголемување на циркулацијата и го стимулира acupoints.Направени од брановидна структура, лесно да се одржи и да го користите, компактен и деликатна, лесен за носење, се прилагодат на повеќе користење на животната средина.Се поделат во дебела и тенка двата краја, масажа различни acupoints според различни делови од телото.Високо квалитетна ABS материјал се обезбеди максимална трајност и удобно рака чувства, добра масажа искуство.Го регулира микроциркулацијата, подобрување на моторни функција, се опушта мускулите, го намалите стресот и да се стимулира циркулацијата на крвта.Функција : 1. Направени од брановидна структура, лесно да се одржи и да го користите, компактен и деликатна, лесен за носење, се прилагодат на повеќе користење на животната средина.2. Се поделат во дебела и тенка двата краја, масажа различни acupoints според различни делови од телото.3. Го регулира микроциркулацијата, подобрување на моторни функција, се опушта мускулите, го намалите стресот и да се стимулира циркулацијата на крвта.4. Им помогне на тело, ослободување на токсините, да ги отстраните енергија блокади, зголемување на циркулацијата и го стимулира acupoints.5. Високо квалитетна ABS материјал се обезбеди максимална трајност и удобно рака чувства, добра масажа искуство.Спецификација : Предмет Тип : Нога Масажа Stick Material : ABS Големина : Прибл. 13.7 x x 1.8 1.6 x 1.2 см / 5.4 x x 0.7 0.6 x 0.5 во Пакет Листа : 1 x Нога Масажа Стап.


Параметрите на стоката

Item Type:
Foot Massage Stick
Material:
ABS 
Size:
Approx. 13.7 x 1.8 x 1.6 x 1.2cm / 5.4 x 0.7 x 0.6 x 0.5in
Package List:
1 x Foot Massage Stick :

Подобро ви се допаѓа