Клеча Машина Плачко Клеча Клеча Рек Клеча Столче Помошни Клеча за Дома Стомакот Машина Задникот и Нозете Сила Фитнес Опрема Supine Одбор (Боја : Црна, Големина : 1185046-42cm)

Клеча Машина Плачко Клеча Клеча Рек Клеча Столче Помошни Клеча за Дома Стомакот Машина Задникот и Нозете Сила

DEN 2639.76

Достапност

Идеален за фитнес и губење на тежината. ★【Едноставна инсталација】 : Ова Клеча рек-е едноставен и лесен за инсталирање, па дури и почетниците може да биде целосно надлежните.Можете да ја користите за остварување на стомакот, нозете, задникот и другите делови да ви помогне да се креира совршено тело. ★【По-продажбата на услугата】 : Ние ви обезбеди со совршен и висок квалитет на услуга по продажбата.●Добредојдовте на нашата продавница, постојат многу производи во продавницата, можете да одат до продавница за да ги пребарувате, да ви се заблагодарам за доаѓање, ви посакувам среќен шопинг!.Секој може лесно да се користи тренингот опрема да вежба дома.Можете да започнете ја вашата фитнес патување во дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, теретана и на други места. ★【Прилагодлива висина】 : висина на поддршка перници на Клеча фитнес опрема може да се прилагоди во повеќе брзини, погоден за обучувачи на различни висини и телото видови.●Применливи сценарија : дом, салата, канцеларија, итн.●Features Multiple брзини може да се прилагодат за да одговараат на различни луѓе●име на Производ : Клеча Машина●Боја : Црна●Производ големина : 118*50*46-42cm (46.●Поради различни снимање светла и различни следи резолуции, постои одредена боја разлика, предмет на вистински производ.Тоа може да се направи седат прозорци, squats, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа