Тело-Цврсти VKR30 Вертикална Коленото се Подигне и да се Натопи Станица Прилог за Ab, Грбот, Рамото и Triceps Вежбање

Тело-Цврсти VKR30 Вертикална Коленото се Подигне и да се Натопи Станица Прилог за Ab, Грбот, Рамото и Triceps

DEN 11400.00

Достапност

ПРИЛОГ : Ова Тело-Цврсти Вертикална Коленото се Подигне и да се Натопи Станица прилог е специјално за употреба со EXM3000 LPS Дом Салата само.БЕЗБЕДНА : Искористам оваа машина продолжување за време на вашиот тешки, интензивна фитнес рутина.Оваа квалитет вежба прилог ќе ви помогне да се зајакне и да се изгради.УДОБНОСТА : Оваа тренингот опрема прилогот има специјално contoured назад подлога, рака влошки, и рака костец да додадете поддршка интензивни болки, рамо, и triceps вежбање.Се користат за интензивни болки, рамо, и tricep вежби.ДИМЕНЗИИ : Мерки 40 од страна 24 од 20 инчи (L x W x H) и тежи 52 килограми.КВАЛИТЕТ : Тело-Цврсти поставува стандардите во фитнес опрема.Вклучува ограничен живот на производителот.Спорт Тип : Excercise & Фитнес.Додадете тежина вежба функционалноста на вашето Тело-Цврсти дом салата со Телото-на Цврсти Коленото се Подигне Натопи Станица за Тело-Цврсти EXM Серија на спортски сали (VKR30).Специјално contoured, преголеми назад подлога, рака влошки, и рака костец додадете удобност на исцрпувачката болки, рамо и triceps вежбање може да се добие од комбинација вертикална коленото се подигне/натопи кула.Имајте на ум дека оваа станица не може да се користи со MH30 Мулти Хип Станица.Еден или на друг може да биде прикачен на EXM3000 LPS но не и двете.На Телото-Цврсти Коленото се Подигне Натопи Станица мерки 40 од страна 24 од 20 инчи (L x W x H) и тежи 52 килограми.Тоа е поддржана од страна на Телото-Цврсти Живот Во Домот и Целосна Комерцијална .Тело-Цврсти поставува стандардите за квалитет на тренингот опрема.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа