JKDZYD Проектор Светла Ѕвезда на Небото, Месечината Светла Галакси Океанот Проекција Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Далечински (Боја : Бела)

JKDZYD Проектор Светла Ѕвезда на Небото, Месечината Светла Галакси Океанот Проекција Светилка Спалната соба

DEN 719.28

Достапност

Изберете Ја Вашата Омилена Агол.Можете да ја прилагодите aungle со промена на галакси globeprojector-со магнетна основа.проекторот може да трепери со или вашиот глас.Далечински Управувач Прави Повеќе Погодно.Не треба да се излезе на троседот или креветот за да го исклучите thegalaxy проектор.Изберете Ја Вашата Омилена Агол.Можете да ја прилагодите aungle со промена на галакси globeprojector-со магнетна основа .проекторот може да трепери со или вашиот глас.Далечински Управувач Прави Повеќе Погодно.Не треба да се излезе на троседот или креветот за да го исклучите thegalaxy проектор.Осветлувањето може да се прилагоди по волја.Со гласовна контрола на владата.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа