Wiss M2RS1 9 3/4 Metalmaster Посебна Серија Snips, Посекотини Директно кон Десно

Wiss M2RS1 9 3/4 Metalmaster Посебна Серија Snips, Посекотини Директно кон Десно

DEN 611.52

Достапност

Намалувања во право, сина рачки.Специјално појачани да се намали егзотични метали.Не се лизга serrated вилицата на молибден челик за соединение лост акција.Withstands вирус на сечење тешки акции и тесни кривини.Пролет-акција за брз, лесен храна.WISS M2 RS1 Спецификации : Должина на Ножот : 1 3/8 во.Алатка Должина : 9 3/4 во.WISS M2 RS1 Вклучува : (1) 9-3/4" Metalmaster Соединение Акција Snips, Посекотини Директно на Правото WISS M2 RS1 Карактеристики : Намалувања право, сина справува со Специјално појачани да се намали егзотични метали Не се лизга serrated вилицата на молибден челик за соединение лост акција Withstands вирус на сечење тешки акции и тесни кривини Пролет-акција за брз, лесен хранат Рачка на висока затегнувачка цврстина легиран челик надминува рака моќ ограничување Корисна висат-до дупка Не се лизга, текстура костец и безбедност latch за супериорна контрола.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Максимум 3 во. Рака Seamer
  • Новак

Максимум 3 во. Рака Seamer

DEN 599.76

Целокупната оваа страна seamer е во добра состојба, со мали знаци на употреба.Раката seamer е целосно функцион