1156 Led Сијалица 1156 1003 1141 7506 BA15S Led Сијалица CANBUS Грешка Слободни P21W Led Замена на Сијалица за Backup Обратна Светла Дење Работи Светлина RV Автомобил Camper Приколка Внатрешни С

1156 Led Сијалица 1156 1003 1141 7506 BA15S Led Сијалица CANBUS Грешка Слободни P21W Led Замена на Сијалица

DEN 311.76

Достапност

Додека вашето возило да ги користи нашите ултра-светли 1156 led сијалица, ова 1156 led сијалица се изградени за да ги импресионираат и изненадување. Светла / Дење Работи Светла.Најновите Надградби : .Нашите инженери трошат многу време да го надградите и фина мелодија овие 1156 led обратна светла за надградба на функционалност, стил на дизајн и животниот век.Изработка на овие BA15 S led сијалица бела повеќе одговара за вашиот автомобил достигна максимална употреба.Нашите инженери трошат многу време да го надградите и фина мелодија овие 1156 led обратна светла за надградба на функционалност, стил на дизајн и животниот век.Тоа само што трае 10 минути да се инсталира.RV camper приколка чамец внатрешни светла / Назад Нагоре Обратна Светла / Р.BA15 S Led Сијалица Бела напојува со 9 парчиња на висока осветленост 3020 SMD LED светла, комбиниран инженеринг испорачува 400% посветла од оригиналниот обратна светилки.Дозволите за 360° осветлување, направи овие светла нема слепа точка и без темни дамки, кои не само што ја зголемува видливоста но го прави вашиот автомобил да изгледа подобро отколку на нови автомобили изглед.Изработка на овие BA15 S led сијалица бела повеќе одговара за вашиот автомобил достигна максимална употреба.Одговор : Нашата светилки се вклопуваат во стандарден 1156 LED сијалица приклучоци, користете 1 : 1 и не-поларните инсталација дизајн, само plug and play.Мулти-Цел : .


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа