Dishikun Одлична Батеријата на Задниот Поклопец за Oppo Reno3 Про 5G(Црн) (Боја : Бела)

Dishikun Одлична Батеријата на Задниот Поклопец за Oppo Reno3 Про 5G(Црн) (Боја : Бела)

DEN 1202.40

Достапност

Dishikun.Батеријата на Задниот Поклопец за OPPO Reno3 Про 5 G(Црна).Dishikun1. Задниот поклопец замена за OPPO Reno3 Про 5 G2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа