Масажа Пиштол, SUERW Длабоко во Мускулното Ткиво Масажа Пиштол со 6 Масажа Глави и 9 Прилагодливи Брзини, Професионални Ударни Massager за болки во Мускулите Олеснување & О

Масажа Пиштол, SUERW Длабоко во Мускулното Ткиво Масажа Пиштол со 6 Масажа Глави и 9 Прилагодливи Брзини, Професионални

DEN 1775.76

Достапност

Номинална Моќност : 100 V-240 V 50 / 60 Hz. Масажа Глави * 6. 【9 Брзини & 6 Масажа Глави】Рачни дизајн и 6 масажа глави ви овозможи да стигнат до секој мускул. Пренослива Торба * 1.Масажа пиштол може да го погоди 80mm длабоко во мускулите, која може да се прекине на млечна киселина, олеснување на замор, и да ги елиминираат мускулна вкочанетост и болка во мускулите по фитнес.Номинална Напон : 16.Тоа може да ви помогне во многу ситуации : фитнес, долго работно време, пешачење, физички одмор, итн.Толку побрзо фреквенцијата на длабоко ткиво масажа пиштол, повеќе точни интензитетот.【Професионална Масажа Пиштол】 длабоко ткиво massager може да ублажување на вкочанетост на мускулите и болка, подобрување на здравјето на меките ткива на телото, и да се промовира циркулацијата на крвта, го ергономски дизајнирана рачка минимизира надворешни вибрации и го прави massager полесно да ја користите. 9 прилагодливи брзина од низок до висок, во зависност од вашите потреби попрецизно да се третираат мускулите. 【Моќна Масажа Пиштол】 60 W brushless мотор се користат метални топлина дисипација мрежа дека има брз топлина спроводливост брзина, но, ниско ниво на бучава (подолу 45d B). 【Висок Капацитет на Батеријата】 Опремени со 2500 m Ah литиум батерија, со голема брзина и висок капацитет за напојување, кој предвидува 6 часа неограничени длабоко ткиво масажа искуство. Капацитетот на Батеријата : 2500m Ah.Време на полнење : 3-4 Х Тежина : 0.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа