Навлажнувачи Тивко, Навлажнувачи за Бебе Безводни Авто-оф, Кул Магла Навлажнувачи 360°Ротирачки Млазницата, Навлажнувачи за Спалната соба на Децата, Градинка, Висок

Навлажнувачи Тивко, Навлажнувачи за Бебе Безводни Авто-оф, Кул Магла Навлажнувачи 360°Ротирачки Млазницата,

DEN 1219.20

Достапност

【ШЕПОТ-ТИВКА РАБОТА со УЛТРАЗВУЧНО ТЕХНОЛОГИЈА】- Навлажнувачи за Спалната соба на Децата намалува нивото на бучава да 32d B за тивка humidification.Така тоа нема да вознемирувачки вашиот спиење, работат или учат – идеален овлажнител за бебе соба или канцелариски простор. 【Цела НОЌ МАГЛА со 2-ЛИТАРСКИ РЕЗЕРВОАР за ВОДА】- Бебе Навлажнувачи за Расадник се одржи до 2 литри (0.5 литри) вода, кул магла овлажнител дозволува до 10 часа на работното време во слаба магла.Тоа дава до 200 квадратни.ft покриеност за спални соби, канцеларии, и други средни соби.Покрај тоа, благотворно слабо НОЌНО СВЕТЛО Нуди длабока спиење. 【АВТОМАТСКО SHUT-OFF за ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БЕЗБЕДНОСТА】- На Навлажнувачи за Бебе автоматски ќе се исклучи со црвени LED светлото кога нивото на водата е низок или на резервоарот за вода е отстранета.Не грижете се, кога сте во брзање да остават дома. 【ВИСОК/НИЗОК МАГЛА НИВОА, со ЛЕСНО го КОРИСТИТЕ КОПЧЕТО】- На Овлажнител со 2 магла поставување нивоа (Висока и ниска брзина поставки) за да ја прилагодите магла насока и брзина за да се вклопи вашето ниво на удобност.Едноставно едно притиснување на копче е прилично лесно да се разбере и да подесување. 【БЕЗ ФИЛТЕР е ПОТРЕБНО и БИЛ СПАСУВА】– Нема повеќе да се грижиш за скапи филтри со овој filterless овлажнител.Овој кул магла овлажнител е покриен со 365 дена замена, а од 60 дена пари назад ветување.Ucareair дава кавга-бесплатно услуги во 24 часа, доколку имате било каква загриженост.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа