AIRCARE дует 1.2 литри ултразвучно шепот тивок топло и ладно магла овлажнител за голема спална соба или бебе бебе соба со покриеност на до 700 квадратни метри.

AIRCARE дует 1.2 литри ултразвучно шепот тивок топло и ладно магла овлажнител за голема спална соба или бебе

DEN 1439.76

Достапност

Топло/ладно магла ултразвучно овлажнител со до 700 до sq ft покриеност. 5-брзина на мотор со дигитални контроли на екранот и со отстранлив резервоарот. 1.2-gal.капацитет на вода и авто-исклучи.Тајмерот и контрола брава со рефил индикатор.led nightlight и етерично масло diffuser.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа