Aexit 10 Компјутери Аудио и Видео Додатоци 2.54 mm Теренот 2 Ред 18 Иглички Лемење НАТОПИ IC Чип Конектори & Адаптери Приклучок Адаптер

Aexit 10 Компјутери Аудио и Видео Додатоци 2.54 mm Теренот 2 Ред 18 Иглички Лемење НАТОПИ IC Чип Конектори

DEN 150.00

Достапност

Име на производ : НАТОПИ IC Приклучок;Теренот : 2.54 mm/ 0.1".Ред на Row Distance(Приближно) : 7mm / 0.28";Број of Pins : 18. Секоја Големина(Приближно) : 23 x 10x 9mm / 0.9" x 0.4" x 0.35"(L*W*H);Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна, Сребрена Тон;Нето Тежина : 16g.Пакет Содржина : 10 Pcs x НАТОПИ IC Socket1 x Пластична Кутија.Двојно редови, рамни директно иглички, лемење тип, голема електронска компонента за PCB одбор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа