Жаба Пеперутка Ѕид Налепници,Кора & Стап Отстранлив Жаби Dragonflies Lotus Виножито Ѕид Уметност Decals за Детска Спална соба Расадник Playroom Жаба Партија Decration

Жаба Пеперутка Ѕид Налепници,Кора & Стап Отстранлив Жаби Dragonflies Lotus Виножито Ѕид Уметност Decals за

DEN 191.76

Достапност

Карактеристики Материјал : ПВЦ.Произведени со ПВЦ материјал, издржлив и практично доволно да го користите.Тие одат одлично во детска соба, спална соба, бебе соба , дневна соба, училница, бања,дома декор.можете да го залепите додека притискање нежно со кредитна картичка. 【Повеќенаменски апликации】 Нашите жаба ѕид decals може да се користи во работата прикажува, бања,момче или девојка сала,училница,расадник,жаби тема роденден декорација.Ако сте загрижени во врска со налепници ќе падне,кредитна картичка ќе биде одличен избор.Погоден за мазна, чиста, прашина на површината, може да се користи на ѕид, прозорец, врата, огледало, кабинет, итн.Дали сакате да се направи ѕидови повеќе живописни и интересни?Украсете го вашиот дом/расадник со овие симпатична жаба езерцето виножито ѕид decals, осветлена вашиот дом/расадник, додадете повеќе природни атмосфера во вашата куќа/расадник.Изберете мазна, чиста и сува површина.Посебна Забелешка : 1.Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно.Како да го користите : 1.Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив.Големина : 4sheets,eachsize 10" X14".Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја.Практична ѕид налепници се многу лесен и удобен за да го залепите и откине.【Симпатична Жаба Пеперутка Виножито Ѕид Уметност】ќе добиете 4sheets 31 парчиња шарени жаби, пеперутка,dragonflies и lotus во различна големина. 【Воведе Љубов на Езерото, Природата и живиот свет на Децата】 Играње е нашиот мозок е омилен начин на учење.Ве молиме користете топлина пиштол или други алатки ако треба да го отстраните, не користење на брутална сила, во спротивно ќе се оштетени ѕидот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа