28 Компјутери ноќта на Вештерките Партија Материјали 3D Лилјаци Декорација 4 Различни Големини Црна Реални Страшно Лилјаци Ѕид Налепница за Дома Декор DIY Ѕид Decal ноќт

28 Компјутери ноќта на Вештерките Партија Материјали 3D Лилјаци Декорација 4 Различни Големини Црна Реални

DEN 210.96

Достапност

【 ПАКЕТ 】28 лилјаци налепници во 4 различни големини кои може да ги исполнува вашите различни потреби, доволно селотејп 8 x големи лилјаци 29.5 x 7.3 cm, 8 x медиум лилјаци 19.6 x 5 cm, 8 x мали лилјаци само 11,6 x 2.8 cm, 4 x најмалите лилјаци 7.7 x 1.8 cm. 【 ШИРОК АПЛИКАЦИИ 】Стап овие 3 D лилјаци на кабинети, публикации, ѕидовите, вратите и прозорците, а потоа наредете ги како ви се допаѓа.Тоа може да се примени за ноќта на Вештерките, Ева партија, духот на фестивалот и други прилики, донесе некои хорор атмосферата на ноќта на Вештерките партија. 【 ПРЕКРАСНА ноќ на ВЕШТЕРКИТЕ УКРАСИ 】Нашите 3 D лилјаци ѕид оркестарот е црна боја.Бојата и обликот е многу погодна за ноќта на Вештерките сцена, Тоа е особено голем проект да се направи со децата.Тие ќе уживаат во правење на лилјаци и да ги користите за декорација на ѕидови, врати, табели, пред тремови и windows. 【 ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА 】Лилјаци поставите доаѓа со лепливи ленти.Вие само место лепило на грбот на лилјаци, каде крилја се сретнат во средината, и affix нив на различни мазна и сува површина.Лилјаци спакувани станот, DIY нив во различни крило агли, наредете ги како ви се допаѓа. 【 ЛЕСНО ДА се ОТСТРАНИ 】Водоотпорен и отстранлив но repositionable ѕид уметност налепница, доколку сакате да ја отстраните или замените страшно лилјак налепница, топлина тоа со фен за коса и да ја исклучите лесно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа