Ohora (Стр Астро Pedi) 32pcs 22 Основни, 10 Точка Помине Уметност Шема Налепница Помине Гел Поставите Педикир Совршен за Лето

Ohora (Стр Астро Pedi) 32pcs 22 Основни, 10 Точка Помине Уметност Шема Налепница Помине Гел Поставите Педикир

DEN 788.40

Достапност

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел течности кои се излечи до 60%.Стр Астро Pedi - Премија pedi содржи ѕвезди на летната ноќ, Тоа е констелација pedi дека conveys ноќ, небото и небото полно со ѕвезди како што е. [ Направи Нокти во секое време, Насекаде ] Тоа е светлина, преносни и без мирис.И можете да се минимизира помине надомест на штета, бидејќи впие-оф никогаш не е потребно!.ohora е полу-излечи гел на ноктите е сосема неспоредливи со оние на пластични налепници или акрил лажни нокти!.ОНА ШТО Е ПОЛУ-ЛЕК НОКТИ?Semicure Ноктите, Направени од Вистински Гел Полу лек ноктите е сосема нов вид на гел на ноктите кој е направен од вистински гел кој се излечи до само 60% па тоа може лесно да се носат на било ноктите. [ Долготрајни и Совршен Безбедност ] Бидејќи тоа е реално гел на ноктите, тоа трае до 17 дена само како салон за нокти!И, бидејќи тоа е направен од 100% козметички состојки, тоа е безбедно за вас.Можете да го направите вашите нокти секогаш кога и каде сакате!.Додадете искра со ѕвезда-во облик на делови и златна фолија Тоа е емоционален дизајн кој беше пополнет од страна на изразување на констелација. [ Лесно да се Примени & Отстрани ] Даде само 10 минути за да се заврши!Само да се применува и да се излечи. *Лекување со LED Светилка е потребна.Тоа е еден прекрасен дизајн кој е лесно да се комбинираат со свежи бои, но дава забава чувство.Состојки се мешаат, не се печатени како и другите, и направени во тенки филмови, користење на патентиран УВ светлина контрола, што се вика 'Полу-Излечи' технологија. [ Ноктите Салон Квалитет ] Нема повеќе помине салони!Можете да уживате во различни ноктите дизајни, кои се направени за да се совршено да се вклопи во вашиот ноктите големина, со разумна цена!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа