Накит Кутија Собираат Прстен Кутија Ретро Црвени Обетки Кутија Патување Ѓердани Нараквици Организатор

Накит Кутија Собираат Прстен Кутија Ретро Црвени Обетки Кутија Патување Ѓердани Нараквици Организатор

DEN 1007.76

Достапност

❥ 【Материјал】 кутија За накит е направен од мек собираат, внатрешната обвивка е мека, може да се заштити вашиот накит од гребнатини. ❥ 【Исклучителна Изработка】 Едноставна ретро дизајн, мали и претенциозност, без разлика каде и да одите, можете да се задржи и да ги организирате вашите омилени накит правилно. ❥ 【Прекрасен Подарок】 накит кутија е perfcet подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ, родендени и годишници, можете да го користите за да се заврши подароци за мајки, сопруги, ќерки или пријатели. ❥ 【Широка Примена】 прстен кутија може да се користи како украс или како простор за накит, може да содржи прстени и обетки на различни форми и се разновиден. ❥ 【Совршен Услуги】 Ние се концентрира на купувачот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение.Спецификација : Предмет Тип : Накит Кутија Материјал : Собираат Боја : Црвена Должина : Околу. 57mm/ 2.24 во Ширина : Прибл. 39mm / 1.54 во Висина : Околу. 40mm/ 1.58 во (Прирачник за мерење, постои мала грешка) Цел : Може да се сместат прстени и обетки на различни форми Пакет Листа : 1 x Накит Кутија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа