Hsumonre Обичај Накит Чување на Кутии Сина Kraft Накит за Подарок Кутија X 2.7 2.7 X 0.6 во

Hsumonre Обичај Накит Чување на Кутии Сина Kraft Накит за Подарок Кутија X 2.7 2.7 X 0.6 во

DEN 120.00

Достапност

1.Подарок Кутија мерки X 2.7 2.7 X 0.6 инчи(7 X 7 X 1.6 cm). 2. Кликнете на "Прилагодите Сега" ,се запишам на текстови сакате да engrave, Слободни Гравирање 4 линија до 40 карактери. (1 линија до 12 знаци). 3.На хартија подарок кутии секој има мека отстранлив пена подлога со сомот покриена површина. 4. да се обезбеди дополнителна заштита за вашиот ѓердани, белегзии и обетки. 5.Накит Кутија Откако Услуга : Освен ако не е прилагодено поле имаат проблеми со квалитетот, врати и размена на услуги, генерално, не се предвидени.Ве молиме потврдете го на кориснички содржина пред да ја купите. 1.Подарок Кутија мерки X 2.7 2.7 X 0.6 инчи(7 X 7 X 1.6 см) 2. Кликнете на "Прилагодите Сега" ,се запишам на текстови сакате да engrave, Слободни Гравирање 4 линија до 40 карактери. (1 линија до 12 знаци) 3.На хартија подарок кутии секој има мека отстранлив пена подлога со сомот покриена површина 4. да се обезбеди дополнителна заштита за вашиот ѓердани, белегзии и обетки. 5.Накит Кутија Откако Услуга : Освен ако не е прилагодено поле имаат проблеми со квалитетот, врати и размена на услуги, генерално, не се предвидени.Ве молиме потврдете го на кориснички содржина пред да ја купите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа