erddcbb Стакло Голем Капацитет Накит Градите Кутија Европски Стил Накит Кутија за Складирање Кутија за Накит Кутија Trinket Кутија

erddcbb Стакло Голем Капацитет Накит Градите Кутија Европски Стил Накит Кутија за Складирање Кутија за Накит

DEN 760.80

Достапност

Деликатна фланелен боксери : На flocked долго фланелен боксери се користи во внатрешноста, која е удобно и меки и може да се грижи за вашиот накит во сите правци.Дијамант ниво се справува со : Дигитални ивица технологија, блескавата како дијамант аспекти.Златна фолија благослов : мали шарм во магливата пинк е страна-ги спои и генијален.Висока транспарентност-стакло : кристално јасно, повеќе зрна-како стил, силна отпорност, нежно ја напушти нема прашина.Висок квалитет на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : Име на Производ : Накит Box Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1. продавница приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2. flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3. мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.Answer : ___________________________ Note : 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа