ABOUER High-end Дрвени Види Кутија, Clamshell Цврсто Дрво Пакување Кутија, Накит Подарок Кутија, Накит Складирање Кутија

ABOUER High-end Дрвени Види Кутија, Clamshell Цврсто Дрво Пакување Кутија, Накит Подарок Кутија, Накит Складирање

DEN 1586.40

Достапност

❤ Парична казна избор на материјали кутија тело е направен од високо-густина fiberboard, печење лак технологија, светла и да прави, со што се потенцира одделение. ❤ Мека СТП кожа со парична казна внатрешни детали.Намали триењето и заштита на вашиот види светло како нови. ❤ Надворешниот кутија тело има рамни рабови и мазни линии.Убава и издржливи. ❤ Уникатен темперамент, одбрани еколошки материјали да се создаде елегантен три-димензионални текстура. ❤ Применливи сценарија : подарок пакување, давање на подарок, продавница декорација, види собирање.Мажите луксузни еден види box If сте во потрага по соодветно складирање кутија, можете да ги зачувувате вашите часовници и накит.Луксузни види складирање кутија ние обезбедуваме е точно она што го сакате.Елегантен изглед и внимателен design It може да се користи за чување на вашата сакана часовници и други мали нешта, или како подарок кутија за да им даде на другите.Заштитете го вашиот накит или се види од гребнатини; класичен clamshell дизајн е лесен и едноставен за употреба.Најсоодветен подарок кутија за часовници, џеб часовници, нараквици, нараквици, и anklets Product име : high-end СТП види box Product материјал : висока густина fiberboard Product ткаенини : печење varnish Product големина : 16cm X14.5cm X9.9cm Product боја : две-боја на дрво grain The производ содржи : 1 X high-end види box Thank ти многу за изборот Xiaodian производи, ви благодариме за вашата посета, ние ќе го направи подобро работите да се даде назад до тебе~.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа