erddcbb Креативни Европски Стил Стакло Накит Градите Двоен Слој Транспарентен Фиока Накит се Прикаже Случај Trinket Кутија

erddcbb Креативни Европски Стил Стакло Накит Градите Двоен Слој Транспарентен Фиока Накит се Прикаже Случај

DEN 4655.76

Достапност

Челична рамка со златен месинг заврши држи заедно стаклени панели.Украсен челична рамка со златен заврши додава трошка на овој накит организаторот.Оваа сјајна кутија додава светла акцент на вашиот гардеробер, ноќната, полица, суета или бања шалтери и без никаков напор glams до што и да се стави во неа.Златна преглед блеснаа во Сонцето.Секој поглед е големо уживање.Мора да се сериозни накит колекционери, и внимателен подарок за некој со љубовта на стил.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Опис на производот : генерално, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Име на производ : Накит Box Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1. продавница приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2. flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3. мулти-grid дизајн, може да се смести во белегзии, прстени, обетки и така натаму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа