Клучни Сад за Entryway Табела Керамички Накит Сад француски Готвач Бројки Накит Сад Дома Декор Сапун Сад за Биро Обетки Организатор Прстен Носителот Козметика Дневна ?

Клучни Сад за Entryway Табела Керамички Накит Сад француски Готвач Бројки Накит Сад Дома Декор Сапун Сад за

DEN 359.76

Достапност

Ова е изборот француски готвач figurine украс сетови.Објекти за индивидуално се рачно изработени.Убаво и практично.Готвач со насмевка на лицето за да го поздрават гости топло.Одличен украс за домот, кујна, бистри, пекарница, ресторан.Прекрасни рачно изработени Стил : Нашиот накит сад е совршен акцент за модерниот канцеларија и спална соба оркестарот.Чувајте го затвори : никогаш не ја изгуби својата накит повторно!Нашата колекција сад чува вашите омилени парчиња на накит во место.Совршен Подарок : Тоа е совршен подарок за мајка ми, девојка, ќерка, пријателка, сестра, ко-работник, или некој кој живеел нив, својот брачен другар или дури и за себе.Совршен за свадба, роденден, денот на мајката, Божиќ.Керамички Накит Сад француски Готвач Фигурини Накит Фах Дома Декор Сапун Сад за Биро Обетки Организатор Прстен Носителот Оркестарот Служат Tray Material : resin Size : 21x17x24.5 cm Remarks : Поради различни светлина и поставки на екранот, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме оставете мала разлика во димензии поради различни прирачник за мерење.Нормално е да има некои детали за stomatal испакнатини.Купувачите кои се многу picky купи претпазливо.Пакетот вклучува : 1 x лента (накит не се вклучени)Ако не сте задоволни по приемот на стоката, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, се надевам, ќе може да се продавница.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа