Цел живот 280094 Дете Пикник Маса, Големина 1, Бадем

Цел живот 280094 Дете Пикник Маса, Големина 1, Бадем

DEN 3120.00

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 32.5" kid ' s пикник маса е изграден на Висока Густина на Полиетилен со отпорност на делови за чувствувате сила и издржливост.Места до четири деца удобно.Димензии (Отвори)- 32.5 во.L x 35.5 во.W x 21.1 во.H (82,5 cm x 90,1 cm x 53,4 cm).Клупа Димензии - 32.4 во.L x 7.W x 12.7 во.H (82,5 cm L x 17,8 cm W x 32,5 cm H).Ув-Заштитени табела врвот и клупи се отпорни на дамки и лесно да се чисти.Набори станот за лесен транспорт и чување на податоци; Некои собранието е потребно.Моделот Име : Табела.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа