Директни Igniter Св. Croix дупчалка со спирална бургија Моторни 80P20278-Р-AMP Амазон

Директни Igniter Св. Croix дупчалка со спирална бургија Моторни 80P20278-Р-AMP Амазон

DEN 2006.40

Достапност

2 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ДУПЧАЛКА СО СПИРАЛНА БУРГИЈА МОТОР.ПРАВЕЦ НА СТРЕЛКИТЕ НА ЧАСОВНИКОТ, 120 V. 3/8" X 1" ОКНО СО ЕДНА РАМНА СТРАНА И ДУПКА НИЗ ТОА.МАШКИ ЛОПАТА КОНЕКТОРИ.Ул.Croix Пелети Печки & Внесува КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ : Ashby-МФ Прескот EXL Прескот EXP Ланкастер Afton Bay Ashby-Стр Greenfield Хестингс SCF-050 Обурн York Вметнете Pepin Елемент-МФ Елемент-P. дупчалка со спирална бургија Мотор од Свети Croix, Одговара на повеќето модели.дел #80 P20278-Р .Порано Дел # AMP20128-GA Замена За Дел Број : 80 P20278-Р Св. Croix Пелети Печки & Внесува Ashby-МФ Прескот EXL Прескот EXP Ланкастер Afton Bay Ashby-Стр Greenfield Хестингс SCF-050 Обурн York Вметнете Pepin Елемент-МФ Елемент-П.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа