Vogelzang VG5790 Бункер на Пелети Шпоретот Големи

Vogelzang VG5790 Бункер на Пелети Шпоретот Големи

DEN 1065.60

Достапност

65,000 BTUs дизајниран за да се загрее до 2,800 квадратни метри.Целосно автоматско пелети шпорет со автоматско палење и лесен-за-користење на електронски контроли. 120 lb.На пелети капацитет.LED дисплеј со термостат.Воздухот се мијат стакло. 200 CFM.Vogelzang VG5790 пелети шпоретот е целосно автоматско пелети шпорет со автоматско палење и лесен-за-користење на електронски контроли.Се употребува за контрола на температурата циркулација компресор да се дистрибуираат топлинска рамномерно.На издржлив дизајн е изграден за години на високи перформанси, со голем Бункер VG5790 за лесно ракување и помалку време зголемувајќи.Со 65,000 BTU, оваа печка е наменета за да се загрее до 2,800 квадратни метри.Карактеристики : до 120 lb.На пелети Капацитет; челична конструкција; led дисплеј со термостат; 200 CFM компресор опфатени; воздухот се мијат стакло.НИ мобилни дома одобрени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа