GOWE 4 5/8inch118mm Челик Заб tricone малку,Мелница Заб tricone Рок за Дупчење битови,Дупчење малку

GOWE 4 5/8inch118mm Челик Заб tricone малку,Мелница Заб tricone Рок за Дупчење битови,Дупчење малку

DEN 1440.00

Достапност

Опис на производот; Челик заб малку 4 5/8inch за мека формирањето; Model; челик заб малку ; IADC Код; 124; Достапни големина; 4 5/8 INCH; Конец Врска; 2 7/8 REG; Материјал; 15 Cr Ni4 Mo; WOB(KN/MM); 0.70~1.20; ВРТЕЖИ во минута(r/мин); 70~40; Предност; Најмногу поволна цена и со најдобар квалитет; Имајќи тип; Запечатени и не се запечатени имајќи; Употреба; Вода и ,нафта и рударство дупчење,подземни истражување; Формирањето; мека формирањето; Млазници; 1pcs.Опис на производот; Челик заб малку 4 5/8inch за мека формирањето; Model; челик заб малку ; IADC Код; 124; Достапни големина; 4 5/8 INCH; Конец Врска; 2 7/8 REG; Материјал; 15 Cr Ni4 Mo; WOB(KN/MM); 0.70~1.20; ВРТЕЖИ во минута(r/мин); 70~40; Предност; Најмногу поволна цена и со најдобар квалитет; Имајќи тип; Запечатени и не се запечатени имајќи; Употреба; Вода и ,нафта и рударство дупчење,подземни истражување; Формирањето; мека формирањето; Млазници; 1pcs.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

20X25 Печка Единица. 120 Vac.
  • Новак

20X25 Печка Единица. 120 Vac.

DEN 2256.00

Бренд : Honeywell.Производот Број : FH8000 F2025 120 V 20" X 25" TRUECLEAN ENHANCED ЦЕЛАТА КУЌА.Категорија : HVAC.Слободен Испорака н�